Movies
Ratings
254
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Hairdresser's HusbandRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0