Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0