Movies
Ratings
359
13 Going on 30Rated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 1.5