Series
Ratings
57
High KickRated ★ 4.0
Our Flag Means Death Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.0
A Small LightRated ★ 3.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0