Series
Ratings
115
Yong PalRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0
Sweet SpyRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 4.5
- Coffee HouseRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
RivalRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 3.5