Movies
Ratings
38
New WorldRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0