Titles you rated
Bad GuysRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0