Movies
Ratings
157
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 0.5
The Virgin SuicidesRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0