Titles you rated
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5