Titles you rated
RomeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0