Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SEVENTEEN TOUR ‘FOLLOW’ AGAIN TO CINEMASRated ★ 3.5
The PactRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0