Titles you rated
WaywardRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0