Movies
Ratings
539
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0