Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0