Movies
Ratings
604
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 5.0
The Map of Tiny Perfect ThingsRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.5
BenjiRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0