Series
Ratings
158
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0