Series
Ratings
60
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
LookingRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0