Series
Ratings
146
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The TickRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
HellsingRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0