Movies
Ratings
75
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
In the AislesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 1.5