Movies
Ratings
633
A Star Is BornRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0