Titles you rated
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0