Titles you rated
Café LumièreRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5