Titles you rated
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
We Bare BearsRated ★ 5.0
We Bare BearsRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5