Titles you rated
- BootsRated ★ 4.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
- Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
- A League of Their OwnRated ★ 3.5
- You Season 5Rated ★ 4.0
- Dope ThiefRated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
- HollywoodRated ★ 4.0
- Somebody SomewhereRated ★ 4.0
- Some Day or One DayRated ★ 3.0
- Friends Season 1Rated ★ 4.0
- Defending JacobRated ★ 4.0
- RikuohRated ★ 4.0
- ÉtoileRated ★ 3.5
- American PrimevalRated ★ 3.5
- Tokyo Vice Season 2Rated ★ 4.5
- Altered CarbonRated ★ 3.5
- Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0