Titles you rated
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.0