Series
Ratings
27- 퇴마록Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.5
Dug DaysRated ★ 3.0
Star Wars: Visions Season 2Rated ★ 2.5
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 4.5
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0