Series
Ratings
12
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0