Series
Ratings
30
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 1.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5