Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5