Titles you rated
- Madan Senki RyukendoRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 0.5