Series
Ratings
12
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0