Movies
Ratings
56
After YangRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
The Deep End of the OceanRated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0