Movies
Ratings
655
The SubstanceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CracksRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 4.5
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.0- NudlnudeRated ★ 0.5
BrokerRated ★ 2.5
UnsaneRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.5
HiddenRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.5
The DinnerRated ★ 5.0
ContractedRated ★ 4.5
Little JoeRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 1.0
Incident in a GhostlandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5