Titles you rated
MossRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0