Movies
Ratings
493
Mile 22Rated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
The Princess and the PilotRated ★ 1.0
MidwayRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
SekigaharaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.0
NerudaRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.0
Chariots Of FireRated ★ 3.0
The CommandRated ★ 2.5