Movies
Ratings
501
The SilenceRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 4.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5