Series
Ratings
193
True DetectiveRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
American PrimevalRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0