Movies
Ratings
357
SecretRated ★ 5.0
The Soul of BreadRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5