Titles you rated
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 2.5
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 3.0
Ping PongRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
AzumiRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5