Titles you rated
DopplegangerRated ★ 3.0
Dying EyeRated ★ 3.0
UnfairRated ★ 3.0- PRINCE OF LEGENDRated ★ 2.0
- 不能犯Rated ★ 2.5
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Unsolved CasesRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- 모래그릇Rated ★ 3.0
- 학교의 계단Rated ★ 3.0
Marumaru TsumaRated ★ 2.5- スカイハイRated ★ 3.0
- 마지스카 학교 1Rated ★ 3.0