Movies
Ratings
1188
The ParadesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
岸和田少年愚連隊Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
Silent ParadeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
NimonaRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5- 架空OL日記Rated ★ 3.0