Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0