Titles you rated
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
FireworksRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0