Movies
Ratings
259
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.5
The HurricaneRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0