Movies
Ratings
740
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
A Man of ReasonRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5