Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0