Series
Ratings
39
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0