Movies
Ratings
44
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0