Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
The HustleRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0