Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 3.5
MineRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5